Blog

10.07.2018
SPY Kablosuz Alarm Sistemi

SPY Kablosuz Alarm Sistemi ile Daha Güvenli Bir Hayat Sizi Bekliyor

 

 

SPY Kablosuz Alarm Sistemi; hızlı ve kolay kurulumu sayesinde evinizi ve işyerinizi çok pratik bir şekilde daha güvenli bir hale getirmektedir. Alarm Sistemimiz set olarak satılmaktadır ve set içeriğindeki ürünler sisteme tanımlı bir şekilde geldiğinden dolayı size sadece ürünleri yerlerine montaj etmek kalır. Panelimizin tüm menüsü ve ses kayıtları Türkçe oluğundan dolayı kullanımı çok daha kolay ve anlaşılır bir yapıya sahiptir.

 

Alarm Panelimiz WiFi (TCP-IP), GSM/GPRS arayüzlerini kullanarak bir Alarm Takip Merkezine bağlanabilir, son kullanıcı telefon numaralarını arayıp mesaj dinletebilir, mobil uygulama aracılığı ile uzaktan panele tam kontrol sağlanabilir.

 

Alarm panelinin genel özelliklerinden bahsedecek olursak:

 

Her noktada kullanılabilecek küçük ve şık tasarıma sahiptir. 3 farklı şekilde (Tam, Bölgesel, Çevresel) sistemi kurma özelliği bulunmaktadır. 868 Mhz haberleşme frekansını kullanır. Kolay ve hızlı kablosuz ürün tanımlama imkanına sahiptir. Telefon ile uzaktan panele müdahele edilebilir, kurma, kapama yapılabilir. Geriye dönük 512 adet olayın kaydını saat ve tarihi ile birlikte göstebilir. Mesafeden kaynaklı yaşanan haberleşme sorunlarında Tekrarlayıcı (Repeater) ilavesi ile mesafeyi uzatma imkanı bulunmaktadır. 8 adet fonksiyonel kumandayı destekler. 8 adet kablolu zon desteği, 1 adet PGM çıkışı, 6 adet bölge tipi seçeneği mevcuttur. Panele SIM kart takarak bulunduğu ortamı uzaktan telefon ile dinleyebilir ve iki yönlü ses irtibatı sağlayabilirsiniz. Panele tanıtılacak akıllı ışık anahtarı ile telefonunuzdan uzaktan ışıkları açıp kapatabilir, yine sisteme tanıtılacak akıllı prizi kontrol edebilir bu sayede acaba fişte takılı bir şey unuttum mu korkusu yaşamazsınız. Alarm sisteminizi Türkçe mobil uygulama üzerinden akıllı telefonunuz ile dünyanın her yerinden yönetebilir, sisteminizi kurup kapatabilirsiniz.

 

32 adet kablosuz

8 adet kablolu zone

8 adet fonksiyonel uzaktan kumanda

16 adet akıllı switch

1 adet çift yönlü sınırsız tek yönlü kablosuz harici siren destekler