Blog

11.11.2019
SANAL MARKETLERDE SATILAN GÜVENLİK ÜRÜNLERİ HAKKINDA DUYURU

Nihai Tüketici ve 3. Şahıs Bilgilendirmesi;

 

Türkiye Distribütörü olduğumuz ve tarafımıza tescilli tüm markalarımıza ait güvenlik ürünlerinin, ülkemizdeki ticari faaliyetleri sadece tarafımızdan yetkilendirilmiş bayilerimiz ile yapılmaktadır.

 

Ürünlerimize ait satış öncesi ve sonrası tüm hizmetler; gerekli teknik eğitimleri almış gerekli sertifikasyonlara sahip yetkili bayilerimiz tarafından nihai tüketiciye sunulmaktadır.

 

Ürünlerimiz profesyonel montaj gerektirmektedir ve ek aksesuarlara tabidir.

Dolayısıyla tarafımızdan yetkilendirilmiş bayilerimizin dışında toptan satışını gerçekleştirdiğimiz markalarımıza ait ürünlere T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından belirlenen garanti şartları çerçevesinde 3. kişiler tarafından müdahale edilmesi ürünleri Garanti Kapsamından çıkartmaktadır.

 

Yetkili bayilerimiz tarafından faturalanmamış ve garanti belgeleri yetkili bayilerimiz tarafından kaşelenip imzalanmamış şekilde sanal ortamlardan tedarik edilen ürünlerimiz tarafımızca Garanti Kapsamı dışında değerlendirilmektedir.

 

Markalarımıza ait hiçbir ürünümüzün tarafımızdan veya yetkili bayilerimiz aracılığı ile internet ortamında; sanal market ve sanal mağazalarda onayladığımız bir satışı bulunmamaktadır.

Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için sanal marketlerden ve sanal mağazalardan ürün tedarikine dikkat etmenizi önemle tavsiye ederiz.

 

Han Elektronik A.Ş.